بازارتابی دوازدهم ، چکیده گفتگو با وحید کیانی | مدیر برند الماس پارس

گفتگو با مدیر الماس پارس

متولد: ۱۳۶۱ اصفهان
رییس هیئت مدیره شرکت الماس جاوید پارس
عضو هیئت مدیره شرکت تحلیلگران الماس پارس
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت الماس جاوید مهد پارس
صاحب نظر و تحلیل گر بازار خودرو
مشاور و مدرس دوره های مدیریت کاروکسب خودرویی
با ۱۵ سال سابقه در زمینه خودرو
.
□ وحید کیانی که از ۲۰ سالگی، فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودرویی را شروع کرد با حضور در شرکتهای خودرویی و فروش محصولات و خدمات برندهای هیوندای ، کیا ، رنو ، جیلی و ام وی ام تجربیات ارزشمندی را حاصل نمود و سرانجام پس از طی فراز و نشیب های حرفه ای در زمینه خودرو، در سال ۱۳۹۳ اقدام به مشارکت در تاسیس شرکت الماس پارس نمود.
◇ این شرکت با هدف ارائه خدمات و محصولات اختصاصی خودرویی شایسته و خلاقانه به شهروندان، در طول سالهای گذشته عاملیت مجاز فروش و خدمات پس از فروش برندهای: میتسوبیشی، امجی، دی اس، بی وای دی را در استان اصفهان بر عهده داشته است.
○ همکنون امورات خدمات پس از فروش این شرکت با برند تک سرویس ، فعالیتهای حرفه ای و بی نظیری به مشتریان ارائه می نماید.
○ انجام سرویسهای سریع، تعمیرات اساسی، نمایندگی لاستیک بریجستون، تامین قطعات اصلی یدکی و لوازم جانبی و اکسسوری نیز از جمله سرویس های این شرکت می باشد.
◇ شرکت تحلیل گران الماس پارس ، نیز با هدف ارائه سرویس ها و محصولات اتوماسیون اداری به فعالان حوزه خودرویی، نیز در سال ۱۳۹۶ فعالیت خویش را آغاز نموده و بزودی شاهد رونمایی از اولین نسخه محصول اختصاصی این شرکت نیز خواهیم بود.
☆ وحید کیانی با تجربه و مهارت مدیریتی فعلی به فعالیتهای مشاوره و آموزش خودروهای لوکس مشغول است و راهکارهای نوینی در مدیریت کسب و کار خودروهای لوکس در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *