بازارتابی سیزدهم ، چکیده گفتگو با: محمدرضا سیدین | بنیانگذار و مدیر برند شمع افروز

مصاحبه کسب و کار

متولد: ۱۳۴۵ بروجن
مدیرعامل شرکت شمع افروز (بزرگترین کارخانه تولید شمع تزیینی)
مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان
مخترع و کارآفرین نمونه و خلاق

مهندس محمدرضا سیدین فعالیت خویش در صنعت شمع سازی را از ۲۶ سال پیش آغاز کرد و طی این مدت با ۲۹۷۰ نوع محصول توانسته است رکوردی بی نظیر در زمینه شمع های تزیینی از خود بجای بگذارد
.
◇ این محصولات شامل انواع شمعهای تولد، روشنایی، شناور، فانتزی، مجلسی، مناسبتی، قطور، مایع و سفارشی است که با ذوق و هنر با دیدگاه مهندسی تلفیق شده است.
○ حس زیبایی پسندی شهروندان و ظرفیت معنوی نهفته در وجود مفهومی شمع، بازار هدف شمع افروز است که با سالها خلاقیت، تحقیق، ارزیابی، نوآوری و تلاش خستگی ناپذیر توانسته است در اکثر خانه های ایرانی جا خوش کند، تجربه ای نوستالژیک که همه ما در طول دوران زندگی خویش در غم و شادی و حتی تنهایی هم با این محصول انس گرفته ایم.
□ تجربه صادرات شمع به کشورهای فرانسه، ترکیه، عمان، امارات متحده عربی، ارمنستان و عراق ، از جمله موفقیتهای ایشان می باشد توانسته اند علاوه بر بدست آوردن عمده سهم بازار ایران ، در بازارهای بین المللی نیز اقداماتی داشته اند.
◇ آقای سیدین با بکارگیری بیش از ۵۰ نفر از معلولین ناشنوا و کم بینا بعنوان کادر ثابت تولیدی، سهم خویش را قبال معضلات اجتماعی ادا نموده است و با این اقدام ضمن شاداب نمودن دل و جان این دردمندان، دردی از جامعه را دوا نموده و شمع امید را در قلب این عزیزان برافروخته است. این عزیزان معلول، هنرمندان مجسمه ساز پارافین می باشند
.
☆ مزیت های رقابتی:
توان قالب سازی و مجسمه سازی شمع
قابلیت سفارشی سازی با نمادهای برندها
تنوع محصول
فروش اینترنتی
بالاترین کیفیت شمع در سطح ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *