بازارتابی دهم ، چکیده گفتگو با استاد محمد عصارزاده گان | بنیانگذار و مدیرعامل برند جرعه

محمد عصارزاده گان

متولد: ۱۳۲۸ محله مدرس اصفهان
مدیرعامل گروه صنایع غذایی جرعه
با ۵۵ سال سابقه کارآفرینی

مدیر توسعه گرا، مردم دوست، ایران پرست
چهره ملی و قهرمان صنعت
ابر مرد صنعت و تجارت اصفهان
.
□ استاد عصارزاده گان که از ۱۴ سالگی افتخار شاگردی پدر را داشته اند با عشق به تولید، کارآفرینی و هنر مدیریت آرد جرعه را در سال ۱۳۵۸ در حوالی شاهین شهر بنا نهادند. همینک این برند ۴۰ ساله بعنوان دومین سیلوی ۱۰۰ هزار تن در استان اصفهان بود کی طی ۸۵ سال گذشته با تکنولوژی روز تاکنون، پس از طی فراز و نشیب های فراوانی که مورد بی مهری مدیران محلی و ملی قرار گرفت ، بعنوان آبروی اصفهان و یکی از بزرگترین سرمایه های معنوی می باشد.
◇ آقای عصارزاده گان که از کهنه کارترین مدیران اقتصادی اصفهان می باشند که با عشق به کار و توکل بر خداوند، همواره علاقه مند به یادگیری می باشند و در روابط عمومی و ارتباط با مشتریان، عملگرا و مجرب هستند.
◇ جرعه ؛ امروز با اشتغال زایی ۱۵۰ نفر در مسیر تکمیل مثلث گندم، آرد و نان رویای ایجاد زنجیره از مزرعه تا سفره را سالهاست که در دستور کار دارد.
○ کسب و کار جرعه با چالشهای باریک تر از مو هم مواجه شد، اما با مدیریت و تدبیر آقای عصارزاده گان تاکنون به مسیر رشد خود ادامه داده است و در قبال صدمات زیادی که مبتلا شد، ترسی از مشکلات نداشت و با مثبت اندیشی و آینده نگری ایشان ، این فرزند برومند در حیات گیتی بازارست.
◇ بنظر این کارآفرین برتر ملی، رضایتمندی مشتریان، تولید کالای مرغوب و استاندارد و سرویس دهی و خدمات پس از فروشِ مطلوب و اجرای عملیات گروهی ، رمزهای موفقیت جرعه می باشد.
☆ این قهرمان صنعت بر این باور است که یک تولیدکننده بایستی خودش را با شرایط زمانه وفق دهد و در مواجه با چالشها، خستگی ناپذیر و همچون کرگدن، مقاوم باشد و برای این کار هر روز کسب و کار خودشون را پایش و نگهداری می کنند.
○ آقای عصارزاده گان با انتقاد از برخی جوانان که دنبال لقمه آماده هستند و حرکتی صورت نمی دهند بایستی بدانند که هیچ برندی یک شبه ، برند نمی شود.
♡ تجربه خرید از برند “جرعه” را بهتون پیشنهاد می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *